2025
SJR Q1
JCR Q2 · 6,5
219 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Journal of the Energy Institute
- Yayıncı
- Elsevier B.V.
- Ülke
- United Kingdom · Western Europe
- Tür
- journal
- ISSN
-
1743967117460220
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 1,169
- Quartile Q1
- H-Index 83
- Atıf/yayın 6,92
- Doküman (3y) 777
- Atıf (3y) 5.321
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 6,5
- 5Y JIF 6,1
- JCI 0,83
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Kategoriler (SJR)
Alanlar
WoS kategorileri
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q2 | 1,169 | 6,5 | 6,1 | 0,83 | Q2 | 83 |
| 2024 | Q1 | Q2 | 1,208 | 6,2 | 5,7 | 0,88 | Q2 | 76 |
| 2023 | Q1 | Q2 | 1,126 | 5,7 | 5,4 | 0,88 | Q2 | 76 |
| 2022 | Q1 | Q2 | 1,138 | 5,7 | 5,7 | 0,89 | Q2 | 76 |
| 2021 | Q1 | Q2 | 1,156 | 6,5 | 6 | 0,89 | Q2 | 76 |
| 2020 | Q1 | Q2 | 1,328 | 6,2 | 5,9 | 0,87 | Q2 | 76 |
| 2019 | Q1 | Q2 | 1,262 | 4,7 | 4,6 | 0,7 | Q2 | 76 |
| 2018 | — | Q2 | — | 3,8 | 3,4 | 0,64 | Q2 | — |
| 2017 | Q1 | Q2 | 1,179 | 4,2 | 3,1 | 0,62 | Q2 | 76 |
| 2016 | Q1 | Q2 | 0,753 | 3,2 | 2 | — | — | 76 |
| 2015 | Q2 | Q3 | 0,378 | 1 | 0,9 | — | — | 76 |
| 2014 | Q2 | Q4 | 0,312 | 0,6 | 0,5 | — | — | 76 |
| 2013 | Q2 | Q4 | 0,289 | 0,5 | 0,6 | — | — | 76 |
| 2012 | Q2 | Q4 | 0,277 | 0,5 | 0,6 | — | — | 76 |
| 2011 | Q2 | Q3 | 0,281 | 0,6 | 0,7 | — | — | 76 |
| 2010 | Q2 | Q4 | 0,348 | 0,5 | 0,8 | — | — | 76 |
| 2009 | — | Q3 | — | 0,7 | 0,7 | — | — | — |
| 2008 | — | Q3 | — | 0,7 | 0,6 | — | — | — |
| 2007 | — | Q3 | — | 0,3 | 0,3 | — | — | — |
| 2006 | — | Q4 | — | 0,2 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q4 | — | 0,1 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 65/191 |
| 2024 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 55/182 |
| 2023 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 62/171 |
| 2022 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 46/119 |
| 2021 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 42/119 |
| 2020 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 31/114 |
| 2019 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 33/112 |
| 2018 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 35/103 |
| 2017 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | Q2 | 25/97 |
| 2016 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q2 | — | 32/92 |
| 2015 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 64/88 |
| 2014 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q4 | — | 73/89 |
| 2013 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q4 | — | 68/83 |
| 2012 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q4 | — | 63/81 |
| 2011 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 59/81 |
| 2010 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q4 | — | 60/79 |
| 2009 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 49/71 |
| 2008 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 38/67 |
| 2007 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q3 | — | 47/64 |
| 2006 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q4 | — | 50/62 |
| 2005 | ENERGY & FUELS | SCIE | Q4 | — | 55/63 |