2025
SJR Q1
JCR Q2 · 2,8
46 eşleşen makale
SCIE
Dergi ayrıntısı
Journal of Cutaneous Medicine and Surgery
- Yayıncı
- SAGE Publications Inc.
- Ülke
- United States · Northern America
- Tür
- journal
- ISSN
-
1203475416157109
Bütünleşik değerlendirme
Scopus tarafı Scimago SJR; WoS tarafı Master Journal List + JCR/JIF. Kaynaklar ISSN üzerinden eşleştirilir. WoS / JCR metrikleri yalnızca 1997 ve sonrası yıllar için vardır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
Scopus
Scopus · Scimago
- SJR 0,867
- Quartile Q1
- H-Index 63
- Atıf/yayın 1,17
- Doküman (3y) 588
- Atıf (3y) 711
Clarivate
Web of Science · JCR · 2025
- JCR Q Q2
- JIF 2,8
- 5Y JIF 2,9
- JCI 0,66
WoS indeksleri
- SCIE
Konu sınıflandırması
Yıllık quartile karşılaştırması
Scimago (SJR) tüm yıllar; Clarivate (JCR / JIF / JCI) 1997 ve sonrası. Güncel yıl açık; diğer yıllar kapalıdır.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | SJR Q | JCR Q (1997+) | SJR | JIF (1997+) | 5Y JIF (1997+) | JCI (1997+) | JCI Q (1997+) | H-Index |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Q1 | Q2 | 0,867 | 2,8 | 2,9 | 0,66 | Q2 | 63 |
| 2024 | Q1 | Q1 | 1,077 | 3,9 | 3,1 | 0,85 | Q2 | 58 |
| 2023 | Q1 | Q2 | 0,773 | 3,1 | 2,4 | 0,73 | Q2 | 58 |
| 2022 | Q1 | Q3 | 0,673 | 2,3 | 2,3 | 0,66 | Q2 | 58 |
| 2021 | Q2 | Q2 | 0,631 | 2,9 | 2,3 | 0,64 | Q2 | 58 |
| 2020 | Q2 | Q3 | 0,593 | 2,1 | 2 | 0,64 | Q2 | 58 |
| 2019 | Q2 | Q3 | 0,573 | 1,9 | 1,6 | 0,59 | Q3 | 58 |
| 2018 | — | Q3 | — | 1,4 | 1,3 | 0,51 | Q3 | — |
| 2017 | Q2 | Q4 | 0,552 | 1,2 | 1,2 | 0,47 | Q3 | 58 |
| 2016 | Q2 | Q4 | 0,46 | 0,9 | 1 | — | — | 58 |
| 2015 | Q2 | Q4 | 0,539 | 1,2 | 1 | — | — | 58 |
| 2014 | Q2 | Q4 | 0,438 | 0,9 | 0,9 | — | — | 58 |
| 2013 | Q2 | Q4 | 0,415 | 0,7 | 0,9 | — | — | 58 |
| 2012 | Q2 | Q4 | 0,572 | 0,8 | 1 | — | — | 58 |
| 2011 | Q2 | Q3 | 0,557 | 1 | 1 | — | — | 58 |
| 2010 | Q2 | Q4 | 0,473 | 0,8 | 1,1 | — | — | 58 |
| 2009 | — | Q3 | — | 1,1 | 1,6 | — | — | — |
| 2008 | — | Q4 | — | 1,2 | 1,9 | — | — | — |
| 2007 | — | Q4 | — | 0,9 | 1,5 | — | — | — |
| 2006 | — | Q3 | — | 1,3 | — | — | — | — |
| 2005 | — | Q3 | — | 1 | — | — | — | — |
| 2004 | — | Q3 | — | 1 | — | — | — | — |
| 2003 | — | Q2 | — | 1,2 | — | — | — | — |
JCR kategori quartile geçmişi
Yıla ve kategoriye göre JCR / JCI quartile. 1997 ve sonrası.
WoS / JCR verileri 1997 ve sonrası içindir.
| Yıl | Kategori | Edition | JCR Q (1997+) | JCI Q (1997+) | Sıra |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 36/99 |
| 2024 | DERMATOLOGY | SCIE | Q1 | Q2 | 14/96 |
| 2023 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 28/94 |
| 2022 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q2 | 40/70 |
| 2021 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | Q2 | 33/69 |
| 2020 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q2 | 46/69 |
| 2019 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 40/68 |
| 2018 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | Q3 | 47/66 |
| 2017 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | Q3 | 50/64 |
| 2016 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 56/63 |
| 2015 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 47/61 |
| 2014 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 48/63 |
| 2013 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 50/61 |
| 2012 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 48/59 |
| 2011 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 43/58 |
| 2010 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 44/55 |
| 2009 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 36/48 |
| 2008 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 34/43 |
| 2007 | DERMATOLOGY | SCIE | Q4 | — | 34/41 |
| 2006 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 23/39 |
| 2005 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 29/39 |
| 2004 | DERMATOLOGY | SCIE | Q3 | — | 20/38 |
| 2003 | DERMATOLOGY | SCIE | Q2 | — | 19/38 |